دسته‌بندی نشده

از چه رنگ هایی برای فروشگاه خود استفاده کنیم ؟

 آشنایی با بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره ای

  • رنگ آبی

استفاده از رنگ آبی روشن یا متوسط به عنوان طرح اصلی رنگ ، احساس آرامش را در افراد القا می‌کند. این رنگ یادآور اقیانوس و آسمان است ، عناصری که باعث ایجاد احساس آرامش می‌شوند. اگر تجارت فروشگاه زنجیره‌ای شما در فروش محیط پر سر و صدا متمرکز است ، می‌توانید با رنگ آمیزی دیوارهای خود ، یک تجربه ناخوشایند مشتری را جبران کنید.

سعی کنید در پایین دیوارهای خود با سایه متوسط و تیره نقاشی کنید و به تدریج روشن‌تر شوید و در انتهای آن به رنگ سفید تمام شود. رنگ آبی امنیت و اعتماد را القا می‌کند ، به همین دلیل است که ما اغلب آن را در موسسات مالی می‌بینیم. همچنین یادآور آسمان و اقیانوس است. این استفاده از رنگ آبی درک یک آسمان آرام را تقویت می‌کند و می‌‌تواند بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره ای شلوغ باشد.

بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره‌ای
  • رنگ سبز

سایه‌های سبز روشن یا کمی‌سبز عمیق‌تر می‌توانند حس طراوت ، آرامش و سلامتی را تحریک کنند. از سایه‌های سبز تا اثر مثبت در گل فروشی‌ها یا فروشگاه‌های مواد غذایی سالم استفاده کنید.

سبزهای تیره می‌توانند ثروت را به ذهن متبادر کنند. شما می‌توانید هنگام استفاده از این رنگ به مشتریان خود احساس حضور در جایی با کیفیت را بدهید. این بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره ای طلا و جواهر و مشاغل ارائه کالاهای با کیفیت بالا است که می‌توانند از استفاده از ترکیب سبزه‌های روشن و تیره بهره مند شوند.

بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره‌ای
  • قرمزها ، زردها و نارنجی‌ها

قرمز یک رنگ قدرتمند ، پرشور است و اگر بیش از حد استفاده شود ، می‌تواند باعث احساس اضطراب و پرخاشگری در افراد شود. از قرمز به میزان کم استفاده کنید ، شاید به عنوان یک رنگ لکه ای برای جلب توجه به یک مورد استفاده کنید.

زرد رنگی شاد است ، افکار نشاط آور را برانگیخته و روحیه می‌بخشد. از رنگ زرد اغلب در فروشگاه‌هایی که پذیرای کودکان هستند استفاده می‌شود.

استفاده از نارنجی ، مخلوطی از قرمز و زرد ، می‌تواند نشاط آور ، سرگرم کننده و بازیگوش باشد. در سایه‌های روشن تر ، می‌تواند تجمل را نشان دهد و برای افرادی که به دنبال یک تجربه خرید بالا هستند ، جذاب است. سایه‌های خاصی از نارنجی اغلب با تحریک اشتها همراه هستند ، همانطور که توسط طرح‌های رنگی در برخی از رستوران‌ها مشهود است پس بهترین رنگ برای فروشگاه زنجیره ای خوراکی است.

رنگ قرمز برای فروشگاهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *